Pomoc Drogowa 24/7!
  • Pomoc Drogowa 24/7!

Awaria pojazdu może przytrafić się każdemu kierowcy. Nie ważne, czy używasz swojego samochodu codziennie i robisz duże trasy, czy tylko w razie potrzeby wyjmujesz go z garażu. Zawsze może przytrafić się taka chwila, w której pomoc na drodze będzie niezbędna i umożliwi dalszą jazdę lub usunięcie pojazdu z jezdni. To dlatego warto wcześniej rozglądnąć się za zaufaną firmą, na której w razie potrzeby będziemy mogli polegać, a jej numer telefonu już dziś zapisać w widocznym miejscu.

Wiele osób uważa, że pomoc drogowa to tylko usługi holowania lub lawety, a ich pojazd zostanie po prostu odwieziony do mechanika i to za niemałe pieniądze. Jednak wiele firm oferuje znacznie większy pakiet usług. Taką firmą jest właśnie Autostar Pomoc Drogowa. Oferujemy pomoc podczas różnych usterek, a także wymieniamy na trasie koła, ładujemy akumulatory, dowozimy paliwo. W zimie pomagamy podczas problemów z rozruchem silnika i innych problemów związanych z niską temperaturą. Wiele prac wykonujemy na miejscu, by kierowca mógł jak najszybciej ruszyć dalej i dotrzeć bez problemów w wybrane miejsce. Często holowanie pojazdu nie jest więc potrzebne. Używamy tylko profesjonalnego sprzętu oraz często przybywamy na miejsce z doświadczonym mechanikiem. Likwidacja przyczyny awarii na miejscu jest korzystna dla kierowcy, a także dla ubezpieczyciela, który pokrywa jej koszty. 

Jeszcze zanim Twój samochód odmówi posłuszeństwa na trasie, koniecznie wybierz firmę, której będziesz mógł zaufać. Zwróć uwagę na jej doświadczenie i renomę, sprawdź jakie ma opinie w branży i jak na jej temat wypowiadają się klienci, którzy już skorzystali z jej usług. Nasza firma nie tylko oferuje rzetelne usługi, ale też współpracę na najwyższym poziomie. Czekamy na zgłoszenia całą dobę, 7 dni w tygodniu, bo wiemy, że w każdej chwili możesz potrzebować naszej pomocy. Pracujemy również w niedziele i święta. Możesz na nas liczyć o każdej porze dnia i nocy!

Polecamy firmy:

faktoring rzeszów
najlepszy dentysta w Rzeszowie
płyta klejona